+48 733 935 033 info@kmozdzierska.pl
Prawo rodzinne Prawo spadkowe Prawo Spółek handlowych Prawo Spółek hand. RODO

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Kancelaria przeprowadziła wiele spraw z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, zdajemy sobie sprawę z tego, iż tego typu sprawy należą do dziedziny spraw trudnych zwłaszcza, że nie dotyczą one głównie kwestii materialnych, a opierają się na emocjach. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zaproponowaniu najlepszych rozwiązań tak aby przebieg np. sprawy rozwodowej jak i związane z tym najczęściej kwestie dotyczące praw rodzicielskich, alimentów, ustanowienia kontaktów były jak najmniej dotkliwe dla strony jak i dzieci. Staramy się wypracować jak najlepsze rozwiązania proponując przy tym wsparcie wielu specjalistów. Rozwiązujemy problem nie tylko od strony prawnej ale dbamy o to i podpowiadamy w jaki sposób przejść przez ten ciężki okres tak aby nie wpłynął dotkliwie na funkcjonowanie w dalszym życiu.

Oprócz kompleksowej pomocy prawnej w zakresie prowadzenia rozwodu wraz z kwestiami dotyczącymi istotnych spraw dziecka, kancelaria świadczy także usługi w zakresie spraw o ograniczenie bądź pozbawienie władzy rodzicielskiej, wniesienia pozwu o alimenty (podwyższenie, obniżenie alimentów, wygaśnięcie obowiązku alimentacyjnego), uregulowania kontaktów z dziećmi, zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa, czy w sprawach wymagających rozstrzygnięcia w innych istotnych sprawach dziecka. Zajmujemy się również sprawami dotyczącymi ustanowienia rozdzielności majątkowej, sprawami o podział majątku wspólnego stron, a także dotyczącymi zniesienia współwłasności i rozliczenia nakładów osób pozostających w konkubinacie.

Współpracujemy m. in. z psychologiem, pedagogiem i detektywem.Kancelaria w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego prowadzi sprawy:
Zapraszamy do współpracy.

,,Hominibus a natura insitum est ut liberos diligant eosque foveant.”
(U ludzi wrodzone jest to, że kochają swoje dzieci i otaczają je opieką.)